Остання версія Google Chrome (60 версія) тепер доступна для Windows, Linux і Mac. Але найцікавішим оновленням для Mac є додавання підтримки Touch Bar для новітніх моделей MacBook.

Chrome 60 тепер дозволяє користувачам новітніх ноутбуків від Apple налаштовувати ярлики Chrome, додаючи або видаляючи переставляючи кнопки на власний розсуд. Іконки можна комбінувати з елементами керування ноутбуком, такі як налаштування яскравості і гучності.

Також з'явилася можливість відключити введення тексту, якщо авто введення ключових слів від Chrome більше не потрібен. Крім підтримки Touch Bar, Chrome 60 містить інші доповнення, незалежно від ОС, такі як API-інтерфейси платежів і API керування обліковими даними, які допомагають розробникам створювати додатки, які прискорюють процес оплати і реєструють процеси.

Chrome 60 доступний для завантаження.

Популярні новини зараз
Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину "Може бахнути прямо там": Олексій Резніков сумнівається в ефективності простроченої ядерної зброї росії Бігала на "Квартал 95", а тепер валяється біля путіна: Маша Распутіна підтримала диктатора рф: "Гинуть, щоб я народилася" Головне за ніч 2 жовтня: "мобіки" путіна самознищилися, Тарас Цимбалюк на таблетках, а на Новий рік "Олів'є" не буде
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Google навчилася відстежувати лиха.