Google сьогодні запустив четвертий і останній попередній перегляд Android O, останньої версії своєї мобільної операційної системи.

Як і очікувалося, в цьому випуску немає істотних змін, і, за словами Google, запуск Android O відбудеться до кінця цього літа. Остаточні API для Android O з'явилися з третім попереднім випуском, тому сьогоднішнє оновлення стосується невеликих виправлень і стабільності.

Для користувачів і розробників нова версія Android забезпечує кращу підтримку повідомлень в ОС, підтримку зображення в картинці, автозаповнення і багато іншого. Також є нові функції, які призначені для оптимізації акумулятора вашого телефону. Хоча жодна з цих змін не є революційним, розробники Android повинні якомога швидше перевірити свої додатки на Android O (навіть якщо вони не планують підтримувати нові функції).

Для цього вони також повинні оновити до останньої версії Android Studio IDE від Google для написання додатків для Android.

Популярні новини зараз
Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90% Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що apple випадково допомогла хакерам.