Google дізнається про вас все по одній фотографії

поділитись
Google розробив штучний інтелект, що розпізнає особу по одній фотографії

Компанія Google запатентувала систему, що розпізнає особу по соціальним мережам. Про це пише The Next Web.

Згідно з документами, що описує патент, будь-який користувач зможе у Зображення Google завантажити фотографію людини, а штучний інтелект знайде всі її профілі в соцмережах, навіть ті, які вона приховує, справжнє ім'я, домашню адресу, місце роботи і хобі. Експерти висловили думку, що система дозволить будь-якій людині влаштувати стеження і порушить волю людей.

Не виключено, що користувачі не побачать фінальну версію продукту, оскільки сервіс буде розроблятися виключно за запитом спецслужб, зазначає видання.

Пошукова система буде враховувати не тільки фотографії і дані, але і шукати людину в профілях інших людей, у яких є потенційні спільні друзі або інтереси. Інженери Google вважають, що штучний інтелект зможе на 100% вірно визначити людину.

Раніше повідомлялося, що нещадний прогрес перетворив членів Конгресу в бандитів. Технологія розпізнавання облич, яка була створена американською компанією Amazon, переплутала конгресменів США з правопорушниками. Вона ідентифікувала 28 членів Конгресу США як злочинців. Правозахисна організація Американський союз громадянських свобод всього за 12 доларів влаштувала перевірку системи, яку використовують для виявлення злочинців.

Технологія просканувала 2,5 тисячі фотографій правопорушників і порівняла їх зі знімками членів Конгресу США. І як результат вона визначила 28 політиків як злочинців. Система була впевнена у правоті співпадінь на 80%.

Фахівці компанії Amazon не стали вибачатися і пояснили, чому таке могло статися і є конгресмени насправді злочинцями. Представники компанії, які надають системи розпізнавання осіб поліцейським і охоронним організаціям вважають, що в такому результаті винна кабліровка. Вони пояснили, що для більш точної ідентифікації необхідно встановлювати поріг впевненості мінімум на 95%.

Нагадаємо, штучний інтелект навчився водити за 20 хвилин.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що нейромережа позбавить світ від інтернет-забіяк.

Також "Знай.uа" писав, що нейромережа Google попередила людство про Судний День.

Автор матеріалу: 
Галина Струс
Теги: 
Google, штучний інтелект, нейромережа, розпізнавання облич, фото
Вибір редакції, Політика
17.08.2018
Найчастіше соціальна платформа давала збої в країнах Євросоюзу, Таїланді, Катарі, США і Росії
0
0
22:34 17.08.2018
Підліток похвалився успішною атакою на Apple своїм друзям в WhatsApp
0
0
20:49 17.08.2018
Нові процесори знову піддаються злому
0
0
17:00 17.08.2018
Компаиня розповіла, навіщо це робилося
0
0
16:31 17.08.2018
Над створенням програми працювали вчені
0
0
16:19 17.08.2018