Додаток Google Maps запустив нову функцію: тепер при поширенні геолокації буде відправлятися також інформація про заряд акумулятора смартфона. Про це повідомляє The Verge.

Відзначається, що дані про рівень заряду можуть бути корисними в екстрених ситуаціях. Людина, яка отримає від вас посилання з геоданими і рівнем заряду смартфона, буде знати, з якої причини ви, ймовірно, перестали виходити на зв'язок. Як повідомляє видання, компанія Google почала тестувати цю функцію ще в лютому в веб-версії сервісу.

Раніше повідомлялося, що Google порадує приємною новинкою. Не можна не погодитися, що Google Chrome є самим популярним браузером. Але, на жаль, по зручності і оснащенню він поступається своїм конкурентам в особі Opera або Safari, в яких зручний режим PIP (картинка в картинці) вже давно існує.

Цей режим дозволяє відтворювати відео з YouTube поверх всіх вкладок в невеликому віконці, яке можна розташувати на будь-якому місці екрану. На поточний момент функція PIP в Chrome тестується, тому активується через приховані налаштування.

Популярні новини зараз
Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати
Показати ще

Ми також писали, що популярний сервіс Google Maps вносить корективи у свій додаток. Після 13 років з дня запуску карт розробники заявили про платну платформу, причому сума не мала – 200 доларів. Знай.uа з'ясував, кому доведеться вносити гроші для використання електронних карт. Звичайні люди, як і раніше продовжать користуватися Google Maps безкоштовно. Але комусь доведеться викласти кругленьку суму.

Кого змусять платити? Зокрема, це будуть окремі розробники, а по-друге запущена нова версія Google Maps Platform призначена для бізнес-компаній. Для них платним сервіс став по одній простій причині – функціонал можливостей. Відомо, що в новому вже внесено 18 інструментів API, створених для роботи з картами за трьома категоріями: "Карти", "Місця" і "Маршрути".

Нагадаємо, клавіатура Google почала пропонувати користувачам непристойності.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Google показав брудну білизну Apple і Microsoft.

Також "Знай.uа" писав, що Google оголосила війну кишеньковим майнерам.