Компанія Google готує масштабне оновлення для "хмарних сховищ", що перетворить Google Drive в повноцінний інструмент для резервного копіювання . Воно має з'явитися в кінці червня.

Про це повідомляється на сайті компанії. Наприкінці місяця вийде версія клієнтського додатка під назвою Backup and Sync. Він буде сумісний з операційними системами Windows і macOS. Оновлення дозволить користувачам віддалено зберігати резервні копії будь-якого свого каталогу. Фактично, всі дані можна буде перенести в "хмарне сховище" Google Drive.

Для цього користувачам необхідний лиш тарифний план та достатній об'єм дискового простору. Наразі, можна скористатися для синхронізації лише одну локальну папку Google Drive.

Новий додаток Backup and Sync об'єднає можливості Google Drive і Google Photos Backup. В компанії наголошують, що оновлення в першу чергу розраховане на звичайних користувачів. Представникам бізнесу та решті рекомендують використовувати актуальний додаток Drive

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Google допоможе Україні привабити туристів.

Популярні новини зараз
Дружина першого "Холостяка" Макса Чмерковського налякана після трьох викиднів: "Просто скажу, як є" Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"
Показати ще