За словами авторитетного видання Bloomberg, Google представить свої смартфони Pixel 3 і Pixel 3 XL 9 жовтня, і захід планується провести в Нью-Йорку. Pixel і Pixel 2 були оголошені 4 жовтня в 2016 і 2017 роках, відповідно. Мета запуску і місце розташування нового події - попередні події Pixel були проведені в Каліфорнії - з'явилися після декількох тижнів після витоку витоку, фотографій і великої кількості відеоматеріалів більшого розміру пристрою Pixel 3 XL.

Тепер ми побачили телефон, та компоненти, що входять в комплект поставки навушники USB-C від Google, і навіть упаковку та наклейки зі всіх сторін. Деякі відеоролики також підштовхували до попереднього випуску програмного забезпечення для нових функцій, таких як нові ефекти. Всього кілька днів тому хтось навіть випустив 1080p-розпаковування смартфона. Тепер ми знаємо, що смартфон отримає можливість бездротової зарядки.

Чому так багато витоків про Pixel 3 XL? 9to5Google повідомив, загублена партія майбутніх смартфонів продається на чорному ринку за 2000 доларів за одиницю. Google ще не коментує або не визнає ситуацію, і навряд чи компанія зробить це до жовтня, оскільки мова йде про продукт, який компанія хоче приховати до релізу.

Нагадаємо, що Pixel 3 XL від Google показали практично зі всіх ракурсів. І нові фото є підтвердженням цих слів. Тепер 3D-дизайнер демонструє як Pixel 3 XL, так і менший Pixel 3 в нових 3D-рендерингах.

Як повідомляв раніше "Знай.uа", на Pebble Beach в Каліфорнії Mercedes-Benz презентував авто Vision EQ Silver Arrow, новий електромобіль, щоб дати уявлення про майбутнє нового електричного "EQ" німецького автовиробника.

Також "Знай.uа" писав, що Nintendo Switch - універсальний пристрій: воно дуже портативно, а доступність прикладних програм, таких як Hulu, означає, що це більше, ніж просто ігровий пристрій. Тепер ви можете додати читання коміксів в список речей, які ви можете зробити.