У Google раніше повідомили, що користувачі Gmail отримають свіжий інтерфейс. Однак це оновлення оцінили далеко не всі. У цьому оновленні розробники інтерфейсу зосередилися на тому, щоб користувачі могли здійснювати більше звичних дій без необхідності залишати Gmail. Раніше пошта від пошуковика повільно працювала, але з додатковими навантаженнями тупити почала ще сильніше.

Компанія повідомила, що тепер можна набагато простіше переглядати вкладення до листа без необхідності перегортати всю гілку листів, використовувати кнопку "Snooze" для безстрокових листів, до яких можна повернутися пізніше і отримувати простий доступ до інших онлайн-сервісів Google, таким як Календар, Завдання та Keep. Проте, користувачі відзначили, що сервіс дуже "сирий", а Google випустив ще не готовий продукт, у зв'язку з чим їм навіть користуватися нормально не можна. До оновлення сервіс тупив помітно менше.

Якщо відправлений або одержаний лист довго залишається без відповіді, то Gmail виведе підказку з нагадуванням про необхідність відповісти або нагадати про себе або ж перевести лист в архів в тому випадку, якщо воно не вимагає подальших дій від користувача. У реальності, сервіс виглядає максимально захаращеним, відволікаючи від звичайного перегляду листа.

У мобільному додатку Gmail також з'являться нові функції, такі як пріоритетні повідомлення (high priority notifications), що дозволяє не пропустити найбільш важливі повідомлення, а також буде автоматично пропонувати відписатися від новинних розсилок, які вам вже не цікаві. Чергове захламление сервісу. Зайві послуги, якими практично ніхто користуватися не буде, а ось потужності смартфона будуть вживатися колосальні.

Нагадаємо, що американська компанія Apple у вересні представить три нові моделі iPhone, які зовні будуть схожими на iPhone X, але з деякими зовнішніми відмінностями. Це стосується і бюджетної версії.

Як повідомляв раніше "Знай.uа", WhatsApp messenger являє з себе найпопулярніший засіб для спілкування в інтернеті, якими користується 1,5 млрд людей по всьому світу. Навіть Telegram на даний момент не здатний змагатися з цим месенджером.

Також "Знай.uа" писав, що засновник сервісу Telegram Павло Дуров на своїй сторінці пояснив причини співпраці компанії зі спецслужбами і урядами країн. Нагадаємо, що 28 серпня Telegram змінив політику конфіденційності, викликавши негативну емоцію у користувачів.