Підрозділ Google Area 120 випустив безкоштовний додаток Grasshopper, яке допомагає вивчити мову програмування JavaScript.

Так, додаток навчає базових знань в JavaScript і підходить для вивчення початківцям. Навчання відбувається в декількох курсах з різним рівнем складності.

На першому курсі "Основи" – користувачі вчать термінологію мови: функції, змінних, масивів тощо. На двох інших курсах можна дізнатися, як малювати форми і створювати більш складні функції з допомогою лабораторії D3.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль розкрила правду про свій роман з Баланом: "Нав'язати любов неможливо"

Ведуча прославилася на весь iнтернет після курйозу в прямому ефірі: прогноз погоди ще ніколи не був таким смішним

"Холостяк" Михайло Заливако запропонував українцям обрати переможницю проекту: "Решетник однозначно"

Філіп Кіркоров на "Євробаченні" попався на плагіаті України: "Сукня Ані Лорак, стиль Лободи"

Показати ще

Крім того, додаток також показує досягнення і шкалу прогресу учня.

“Ми розглядаємо Grasshopper як платформу, яка допоможе людям дізнатися про програмуванні. Третина користувачів Grasshopper вперше в житті зіткнулися з кодом. Багато хто не бачать себе в програмуванні з різних причин, і ми хочемо допомогти змінити це сприйняття", – пояснила засновник програми Лора Холмс.

Додаток вже доступно для скачування на Google Play і App Store

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що експерти заявили, що спливаючі повідомлення різних додатків викликають проблеми у власників iPhone.

Фахівці стверджують, що повідомлення, які з'являються часто і у великій кількості, здатні кого завгодно вивести з себе. Якщо у користувача виходило змінити налаштування і впоратися з цією проблемою, то через деякий час повідомлення знову виникають на екрані смартфона. Експерти вирішили порівняти, як працює ця система, на найбільш популярних операційних системах Android і IOS.

Виявилося, що необхідно було здійснити велику кількість роботи з маніпуляціями з включення і відключення багатьох функцій для налаштування повідомлень на обох типах операційних систем. Android відрізняється тим, що він групує спливаючі повідомлення відповідно до їх актуальності, віддаючи перевагу повідомленнями в соціальних мережах від реальних людей.

Користувачам пристроїв на базі IOS необхідно було переглядати велику кількість різних повідомлень і самостійно вибирати, що важливо, а що ні. Це сильно ускладнює завдання.