Українці обурені – на картах Google у складі країни немає Криму – відомий пошуковик "віддав" анексований півострів Росії.

Однак позбутися цього "ефекту" дуже просто – потрібно лише змінити налаштування. Про це в інтерв'ю "Главком" розповів директор "Google Україна" Дмитро Шоломко.

"Мене часто запитують: чому у мене на мапі Крим - російський? А чому в мене тільки російські сайти вилазять у пошуку? Все просто. Треба зайти в налаштування і поставити місце – "Україна", а мова – "українська". Якщо ви поставите Україну та українську мову, у вас Крим на мапах буде український", - пояснив він.

За словами Шоломка, російська версія пошуковика показує український Крим у складі РФ, аби дотримуватися законодавства Росії.

Популярні новини зараз

Катерину Кухар не пустив на пляж небезпечний здоровань: "Немає місця"

Лілія Ребрик обійняла білявого красунчика і підказала секрет солоденького - "Без напрягу"

Помер відомий український нардеп Володимир Яворівський: "Відійшов у вічність"

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" показав лисицю з людською головою: "Складно повірити"

Показати ще

"Не Google має казати українцям, що треба користуватися українською мовою. Досі велика кількість людей за звичкою користуються російською мовою, виставляють російські інтерфейси, а потім висувають якісь претензії до Google. Але у нас механізм дуже простий. Хочете отримувати український контент, бути частиною українського Інтернету? Ставте в налаштуваннях: Україна і українська мова", - зазначив Шоломко.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Google розповів, що шукають українці.

СохранитьСохранить

СохранитьСохранить