21 серпня під час сонячного затемнення Google проводить офіційну презентація та реліз нової версії операційної системи Android 8.0.

Давайте згадаємо, що ж нового заготовив пошуковий гігант. Його, по-суті, не так і багато.

Віце-президент з розробки Android Дейв Бьорке на конференції Google I / O показав основні нові функції Android O.

Одне з головних нововведень другої версії Android O для розробників - сервіс Vitals, який буде відслідковувати "життєво-важливі показники" смартфона для продовження терміну роботи батареї. Він же буде відключати потенційно небезпечні додатки.

Функція Google Play Protect визначатиме, чи не встановлено у налаштуваннях на смартфон шкідливі додатки. При виявленні таких, функція блокуватиме та віддалятиме їх зі смартфона. Загрози буде визначати самонавчальний алгоритм.

За допомогою Google Play Protect можна буде також знайти втрачений смартфон. Користувачам Android тепер не доведеться покладатися на сторонні додатки для цього: Protect буде вбудована в усі пристрої з Google Play.


Для кожної програми можна буде подивитися індивідуальні повідомлення за допомогою довгого натиснення на іконку на робочому столі: ця функція називається Notifications Dots. Іконки також будуть доступні в загальному розділі з повідомленням.

Популярні новини зараз

Томна Ані Лорак показала, як розслабляється на ліжку, ці форми затьмарять голлівудських зірок

Пугачова повернулася до Кіркорова, але Галкін прибіг слідом - довелося засунути в рот

60 секунд і ти, як президент: Зеленський з "Феофанії" запряг українців знімати відосики

У Львові померла мама двох малюків, місто в сльозах: "Їй було всього 27"

Показати ще

Функція копіювання і вставки тексту отримає підтримку штучного інтелекту. Алгоритм буде визначати в тексті імена, назви компаній і закладів, адреси та телефони: після довгого або подвійного натиснення вони будуть виділятися цілком автоматично.

Бьорке пояснив, що цю функцію ввели тому, що користувачі Android найчастіше копіюють саме назви і телефони. Крім того, виділивши адресу закладу, можна буде в одне натискання відкрити його в додатку карт, а адресу електронної пошти - в додатку Gmail.

Крім цього, відео з YouTube можна буде відкривати в зменшеному вікні в режимі «картинка-в-картинці», одночасно користуючись іншими додатками - наприклад, для написання заміток.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Google добряче подражнив користувачів - намагаючись їх заплутати, компанія опублікувала цілий список можливих назв Android 8.0.

СохранитьСохранитьСохранитьСохранить