Ключ безпеки Titan від Google нарешті з'явився на ринку, і кожен може його придбати. Ціна новинки всього 50 доларів. Комплект включають USB-ключ, Bluetooth-ключ і різні роз'єми. Ключ доступний для користувачів Google Cloud з липня, коли проект був вперше публічно оголошено.

Побудовані за стандартом FIDO, ключі Titan працюють як другий чинник для ряду послуг, включаючи Facebook, Dropbox і Github. Але дивно, що вони створені спеціально для входу в обліковий запис Google, зокрема, у розширеній програмі захисту, оголошеної в жовтні. Спочатку ключ був розроблений для внутрішнього використання Google і вже більше восьми місяців активно використовується всередині компанії. Компанія заявила, що з моменту використання ключами в компанії не було жодного витоку інформації.

Згідно з Google, виробничий процес також робить ключі більш стійкими до атак. "Ця прошивка постійно запечатана в апаратний чіп захищеного елемента під час виробництва на заводі-виробнику чіпів", - сказав сьогодні в повідомленні менеджер по продуктам Cloud Christian. "Використовуваний нами чіп апаратного забезпечення захищений, щоб протистояти фізичним атак, спрямованих на вилучення прошивки і секретного ключового матеріалу".

Нагадаємо, що сервіс Facebook Watch, який раніше працював тільки в США, стане доступним для користувачів зі всього світу. Про це повідомляє ВВС-Україна. Відеоплатформа дозволяє викладати контент тільки тим авторам, які відповідають низці критеріїв.

Популярні новини зараз

В Україні піднімуть зарплату жінкам: у Мінсоцполітики заговорили про "рівність та справедливість"

Колишня дружина Ющенко заради грошей пішла на зухвалий крок: "Дорого і з блиском"

Пенсійний фонд терміново звернувся до українців: як купити роки стажу

Лана Роудс обрана найкращою акторкою фільмів для дорослих: найпікантніші фото зірки

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, на минулій виставці Gamescom 2018 журналіст видання IGN поцікавився у Піта Хайнса, віце-президента по маркетингу Bethesda, не втомився він від того, що в пресі і співтоваристві видавництво позиціонують як "спасителя синглплеерных ігор".

Також портал Знай.uа писав, що в китайському магазині Xiaomi з'явилася більш доступна серія валіз 90 Points Travel Suitcase 1A, представлена двома моделями розміром 20 і 26 дюймів.