У грудні 2017 року компанія Google явила світові нову версію операційної системи Android 8.1 Oreo, яка має приписку Go Edition. Це особлива версія фірмової ОС, яка спеціально заточена під такі мобільні пристрої, які мають зовсім слабким технічним оснащенням. Сильною стороною кожного телефону з модельного ряду Android Go є ціна, оскільки їх продають, як правило, приблизно за 49 доларів.

Вперше компанія Google анонсувала платформу Android Go ще в травні 2017 року в ході конференції під назвою Google I/O, на якій вона розповіла про її сильні і слабкі сторони. Операційна система Android 8.1 Oreo (Go Edition) призначена для мобільних пристроїв, оснащених від 512 МБ до 1 ГБ оперативної пам'яті. Такі телефони, як правило, укомплектовують слабеньким 4-ядерним процесором від MediaTek або взагалі якогось невідомого бренду, а також 4/8 ГБ постійної пам'яті найповільнішого типу.

Лічені хвилини назад Google заявила, що вона готує відразу кілька нових смартфонів з модельного ряду Android Go, які прямо "з коробки" будуть працювати на Android 8.1 Oreo. Коштувати вони будуть, імовірно, всього 49 долларів. Американська корпорація збирається показати їх публіці вже зовсім скоро – в ході виставки MWC 2018, на якій вона орендувала стенд і майданчик для демонстрації нових продуктів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Google змусить Android-юзерів об'єднатися.

Популярні новини зараз
Українців закликають зробити запаси води: нова проблема Юр'їв день 9 грудня: не вздумайте лежати і прислухайтеся до води, головні заборони свята Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..." Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще