Сьогодні Google випустила оновлення для свого голосового помічника, який буде призначати кольори для різних варіантів голосового керування штучним інтелектом.

Незалежно від того, який варіант голоси користувач використовує в даний час, колір буде визначено випадковим чином, щоб не пов'язувати ні один колір з певним підлогою або інтонацією.

Це схоже на продуманий підхід, щоб уникнути пастки використання тільки жіночого імені і голоси, як це зробила Amazon з початковим релізом помічника Alexa і Apple з Siri. Тепер ви можете змінити слово для озвучування і голоси для Alexa, в той час як Apple додала чоловічий голос для Siri через два роки після першого запуску асистента.

Популярні новини зараз

Пенсіонери зможуть освоїти діджитал-професії: бабуся створить сайт, а дідусь налаштує рекламу

Тоня Матвієнко навісила на Мірзояна доньку і гітару - тренування Арсену допомогли: "Наш концерт закінчується..."

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Марина Боржемська з дітьми розповіла про стосунки з колишнім чоловіком: "Не маю ярого бажання бачитися"

Показати ще

Нагадаємо, що Apple припинить виробництво iPhone SE X і iPhone в цьому році, так як інтерес користувачів зміщується в бік "iPhone 9, iPhone 11 і iPhone 11 Plus", які представлять вже в цьому році. Аналітики прогнозують високий рівень незадоволеного попиту" на нові iPhone в цьому році через відсутність активності оновлення за останні кілька років". З-за цього експерти впевнені, що Apple буде виробляти 91 мільйон одиниць нових 2018 iPhone за останні два квартали цього року.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Samsung офіційно відкрила найбільший завод в світі з виробництва смартфонів. Він розташований в Нойде, найближчому місті індійській столиці Делі, і здатен збирати до 120 мільйонів смартфонів в рік. Samsung заявляє, що буде використовувати цей завод для випуску телефонів бюджетного рівня, які продаються менш ніж за 100 доларів, а також таких флагманських пристроїв, як Galaxy S9.

Індія - величезний ринок смартфонів з більш ніж 400 мільйонами користувачів, але населення країни в 1,3 мільярда означає, що як і раніше залишається багато невикористаного потенціалу. Нагадаємо, що Samsung недавно обганяв Xiaomi як найбільшого постачальника смартфонів в Індії, а цей найбільший завод збільшить кількість продажів.

Компанія розуміє, що смартфони дорожче 100 доларів просто не будуть популярні в Індії, тому відкриття цього заводу ніяк не торкнеться Apple і інших виробників небюджетних смартфонів.