Компанія Google припинила роботу над додатком Google Allo для обміну повідомленнями. Новий керівник групи по системам зв'язку Google, Аніл Сабхарвал вирішив припинити інвестиції в Allo і направити їх на розвиток Android Messages.

Про це пише The Verge.

Зараз Google працює над просуванням нового стандарту обміну повідомленнями Chat, яка мала б витіснити SMS на більшості Android-смартфонів.

На відміну від стандартного додатка Messages, кількість тих, хто завантажує та використовує альтернативний месенджер Google Allo дуже незначна.

Популярні новини зараз

У Росії підтвердили, що до кордонів України рухаються їх танки, БМП та "Іскандери"

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Андрій Данилко не стримався й розцілував Олю Полякову нижче пояса: "Там дитинка"

Показати ще

"Продукт в цілому не отримав того рівня підтримки, на який ми розраховували. Ця програма створювалася, щоб стати рішенням, яке ми можемо запропонувати мільйонам людей, готових його використовувати. І де ж ми тепер? Нам не здається, що ми на вірній траєкторії", – заявив Сабхарвал.

Правда, поки програма продовжить працювати і отримувати підтримку Google, однак активного розвитку вже не буде.

Нагадаємо, що деякі власники поштових скриньок Gmail помітили, що їм приходять рекламні листи з їх адреси. Однак у компанії Google повідомили, що ніяких атак на сервери не було, просто спамери знайшли спосіб обходу захисту від реклами.

За словами користувачів, спам приходив і відображений в розділі "Надіслані", навіть після того, коли вони включили двофакторну аутентифікацію і паролі міняли своїх облікових записів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що податкова Пітера шукає Павла Дурова з-за боргу в 4 рубля. 26 відділ податкової служби відправив на пітерський адреса реєстрації Дурова лист про заборгованості. Все простіше простого - Павло Валерійович виїхав за кордон, не сплативши якісь копійки боргів за квартиру.

Пені на податок на майно фізичних осіб почало капати і незабаром набуло загрозливих масштабів. Тепер за квартиру на вулиці Ільюшина необхідно доплатити штрафні 4 рубля. А якщо Дуров буде і далі наполягати - ФНП може просити суд заарештувати російські рахунки Дурова і накласти арешт на продаж його квартир.