Компанія Cloud Imperium Games поділилася інформацією про те, як буде відбуватися колонізація і купівля ділянок за реальні гроші в їх масштабному космічному симуляторі.

Команда розробників докладно розповіла про систему колонізації. Як здавалося, гравці зможуть набувати земельні права для захоплення ділянок землі розмірами 4х4 і 8х8 кілометрів на різних планетах і супутниках.

Їм доведеться купувати ліцензії, для отримання контрольного маячка, який буде зберігати отриману власність і в подальшому будуть реєструватися в місцеве відділення планетарного розвитку UEE. Зараз така ліцензія продається за 50 і 100 доларів. Однак, покупка за реальні гроші, також, як і покупка кораблів не буде обов'язковою, адже в грі все це можна буде набувати також і за внутрішньоігрової валюту.

Популярні новини зараз

Наречений Мішиної Еллерт заговорив про весілля з Рибаком: "Поїхали будувати кохання"

Льоша з "Холостячки" повідав про найболючіше: "У мене 8 років не виходило"

Свекруха впізнала в молодій дружині сина свою доньку, яку віддала у дитбудинок: "Народила від брата"

Колишній Лорак Мурат показав, що "витворяє" з новою дівчиною на самоті: "Можна дивитися вічно"

Показати ще

Крім цього, ліцензія не буде давати право на якусь конкретну земельну ділянку. Гравцям спочатку доведеться досліджувати всесвіт для знаходження місця, яке підійде для задоволення їх потреб по створенню своєї колонії.

Так як гра включає в себе величезні масштаби доступних земель на планетах та їх супутниках, тому не залишаться осторонь і ті, хто ліцензію не набував, місця вистачить для всіх.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що біологи знайшли водоростей-вбивць.