Гра GTA 5 продавалася краще будь-яких інших медіапроектів - всього за історію її продаж було реалізовано більше 90 мільйонів копій.

Про це повідомляє аналітичне видання MarketWatch. Продані екземпляри гри розподілилися приблизно в рівних кількостях між PC і різними видами комп'ютерних приставок.

Всього творці GTA 5 виручили на її продажах близько шести мільярдів доларів. У рейтингу найбільш продаваних медипроектов другу і третю сходинки займають GTA: San Andreas і Call of Duty: Modern Warfare 3 з результатами в 27,5 і 26,5 млн примірників відповідно.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" у квітні 2018 року планується випуск преміум-видання GTA 5. В Premium Edition увійде як основна гра, таки всі додатки, випущених розробниками за чотири роки з моменту її створення.

До гри GTA 5 є величезна кількість різноманітних модів: відео

Завдяки включеним до складу видання доповнень гравці зможуть скористатися більш широким асортиментом автомобілів і зброї, а також внутрішньоігрових функцій. Про вихід преміум-видання для персональних комп'ютерів поки що не повідомлялося. Разработчкики оголошували тільки про платформи PS4 і Xbox One.

Аналітики даної сфери ринку відзначають, що це видання є логічним завершенням всієї гри, якої у вересні поточного року виповниться п'ять років. Після чого, можна буде починати чекати чергову GTA під серійним номером 6. Мало хто сумнівається в тому, що розробники захочуть продовжити таку прибуткову франшизу.