Навколо нічних клубів в Grand Theft Auto V вже довгі роки гуляє багато чуток. Ще в 2015-му інсайдери повідомляли, що Rockstar працює над тематичним доповненням, але передбачення досі не збувалися.

Однак, 18 травня інсайдер розповів про тематику наступного великого оновлення Grand Theft Auto Online — про нічних клубах.

З оновленням з'явиться можливість купувати і управляти нічними клубами на території всього Лос-Сантоса. Вихід заплановано на червень.

Увечері 28 травня розробники проекту почали натякати на наступне оновлення для Grand Theft Auto V у себе в соціальних мережах. Схоже, разом з виходом добавки влітку цього року оновиться і саундтрек віртуального Лос-Сантоса.

Популярні новини зараз
Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року Чого ви не знали про генератори: поради, які допоможуть прийняти правильне рішення Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що адміністрація популярної соцмережі "Instagram" визнала, що веде постійне стеження за численними користувачами, відстежуючи окремі їхні дії.

Серед іншого, адміністрація ресурсу відслідковує таку дію, як прокрутка новинної стрічки. Необхідність такого спостереження керівництво "Instagram" виправдовує великим значенням відповідної дії при визначенні працюють в мережі ботів на відміну від справжніх користувачів.

Про це повідомляє Business Insider. Щоб стеження не була таємницею, а інформація про збирання даних з користувальницьких гаджетів не стала неприємним сюрпризом, адміністрація ресурсу попередила про це в оновленій версії своїх "Термінів і умов".

Зараз соціальні ресурси докладає все більше зусиль для того, щоб захистити своїх користувачів від ботів, які можуть активно використовуватися зловмисниками для поширення фейкових новин, формування соціальних настроїв, впливу на громадську думку та ін, а також продажу й купівлі різних товарів і послуг.