Деякі люди турбуються про те, що хакери можуть проникнути в їх розумні колонки і шпигувати за ними.

Команда дослідників з Tencent з Китаю здійснили атаку на Echo, розумну колонку від Amazon, яка використовує як модифікований динамік, так і рядок вразливостей веб-інтерфейсу Alexa для віддаленого прослуховування на звичайних моделях.

Команда створила шпигуна Echo, видаливши чіп флеш-пам'яті пристрою, змінивши його прошивку, щоб отримати доступ до кореня. Після цього група підключила динамік до тієї ж мережі Wi-fi, що і незаймані Echos. Дослідники використовували повний комунікаційний протокол Amazon і недоліки інтерфейсу Alexa (включаючи перенаправлення адрес, міжсайтовий скриптінг і зниження веб-шифрування), щоб отримати повний контроль над динаміками жертв, включаючи тиху запис і відтворення будь-якого звуку, який їм подобається.

Amazon вже усунула пов'язані з цим уразливості в Інтернеті. Як би те ні було, ймовірність реальної атаки була невеликою. Для цього хакер повинен був би знати, як розібрати Echo, ідентифікувати (і підключатися до мережі з іншими Echos і цілими кількома експлойта. І хоча все це малоймовірно - це все ж можливо.

У зв'язку з цим продажу розумних колонок можуть істотно впасти до тих пір, поки вони не стануть повністю безпечними.

Нагадаємо, що нещодавно компанія Samsung сильно здивувала скептиків, представивши публіці смартфон під назвою Galaxy Note 9, який отримав новітнє технічне оснащення, а також цілих 512 ГБ постійної флеш-пам'яті.

Як повідомляв раніше Знай.uа, компанія Samsung разом з Galaxy Note 9 представила нові розумні годинник Galaxy Watch. Буде 2 моделі: одна на 42мм, а інша на 46 мм. вони Виконані у класичному дизайні.

Також Знай.uа писав про те, що компанія Xiaomi показала новий варіант смартфона Mi MIX 2S Emerald Green. Вже 14 серпня його можна буде купити в Китаї. Для розробки нового варіанту Mi MIX 2S Emerald Green, Xiaomi співпрацював з дослідницьким інститутом Dunhuang.