Халява закінчилася: Google перекриє кисень жадібним піратам

поділитись
Тепер і потрібно буде шукати картинки

Зображення завжди були найменш захищеним контентом в мережі (після тексту, зрозуміло). Але Google вирішив втрутитися в ситуацію і внести зміни в систему пошуку, щоб захистити правообладатей.

 

 

Тепер, видаючи результати пошуку, Google буде попереджати, що зображення може бути предметом авторського права. Також пошуковик буде показувати сповіщення з інформацією про автора або правовласника зображення.

Більш того, розробники хочуть прибрати кнопку "Перегляд зображення", щоб користувачі отримували доступ до повнорозмірним картинок чи фотографій і не могли зберегти їх на свої пристрої.

 

Раніше повідомлялося, що користувачам додатки Android Messages належить відкрити нові можливості, які зараз готує компанія Google.

 

Зараз месенджер від Google за замовчуванням використовують для відправки SMS. Але гряде велике оновлення, після установки якого додаток отримає підтримку технології Rich Communication Services (RCS). Це дозволить користувачам обмінюватися SMS через Інтернет, минаючи стільникових операторів. Якщо ж повідомлення не потрапить в Мережу через відсутність доступу до Інтернету, то воно піде за "старою схемою" за допомогою стільникової мережі. Такі дані отримали працівники ресурсу Android Police, які детально вивчили код APK-файлу.

 

 

Технологія RCS дозволить власникам Android Messages обмінюватися зображеннями більш високої якості і навіть спостерігати індикатор "ваш співрозмовник друкує", якщо той справді набирає в даний момент текст. Крім того, месенджер від Google зможе відправляти повідомлення з персональних комп'ютерів, а також різних браузерів. Ця можливість буде доступна опціонально, після сканування спеціального QR-коду на сайті Google.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Google пішла по стопах Apple.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
вчені, розробка, дослідження
Новинка має камеру з інфрачервоним датчиком
0
0
19:15 23.02.2018
Швидкість передачі даних помітно збільшиться
0
0
15:53 23.02.2018
Фанати з нетерпінням чекаю подробиць від компанії
0
0
14:34 23.02.2018
Смартфони здивують користувачів своєю вартістю
0
0
14:06 23.02.2018
Новинка отримає дивовижні функції
0
0
13:18 23.02.2018