Honda Motor оголосила про початок розробки электромопеда, за допомогою якого можна заряджати та інші девайси.

У мопедах будуть використовуватися літій-іонні батареї, енергії яких вистачить на 50-60 км їзди. Батарею також можна використовувати в якості джерела живлення для освітлення будинку або зарядки смартфона у випадках необхідності.

Крім цього компанія буде співпрацювати з электрозаправками для спрощення пошуку місця для зарядки цього транспорту. Самі ж електрозаправки будуть використовувати електрику, отриману з відновлюваних джерел. Варто відзначити, що новинка націлена на ринок Азії і Індії, у зв'язку з популярністю двоколісного транспорту.

Популярні новини зараз
Тисячі пенсіонерів залишаться без виплат: стареньких попередили Гороскоп на сьогодні 21 жовтня: фінанси тельців, успіх левів та спілкування стрільців "Особливий вид знущання": в Україні спалахнув скандал через імена дітей В школах запроваджують нові правила: що зміниться для учнів та вчителів
Показати ще

Початок продажів заплановано в 2019 році.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені знайшли незвичайне застосування бактеріям.