Huawei готується голосно заявити про себе на ринку телевізорів. Інсайдери підтверджують, що раніше з'явилася інформацію про те, що Huawei планує здивувати світ новим, незвичайним телевізором.

Для цього другий за величиною постачальник смартфонів у світі вже сформував відповідну команду, яка займається розробкою апаратних рішень і користувальницького інтерфейсу унікального девайса, який здивує світ якістю.

Крім того, ТВ-команда в складі Huawei набирає людей і налагоджує контакти з найбільшими постачальниками телевізійних панелей. На відміну від Xiaomi, яка домоглася успіху на ринку телевізорів за рахунок недорогих моделей, компанії Huawei приписують намір сфокусувати зусилля на преміальних моделі з дисплеями дозволом 8К (7680 х 4320 пікселів), а також оснащені модулями 5G. Само собою, це вже новий конкурент Sony, яка може похвалитися премиальніми телевізорами.

Нагадаємо, Huawei є власником багатьох 5G-патентів, при ліцензуванні яких виробник обіцяв не встановлювати високі ціни.

Тиждень тому повідомлялося, що Huawei, Oppo і Vivo вийдуть на ринок телевізорів, слідуючи по шляху Xiaomi. До речі. останній виробник досить стрімко відкусив частку ринку, випускаючи непогані телевізори за смішними цінами, та ще й оснащуючи їх різними незвичайними функціями.

Нагадаємо, що молодий чоловік тричі за рік зламав головну комп'ютерну мережу Apple, скачав 90Гб конфіденційної інформації і отримав доступ до рахунків клієнтів. Свої дії він пояснив бажанням працювати в Apple.

Як повідомляв раніше Знай.iа, компанія Xiaomi продовжує посилено розширювати свій асортимент різних пристроїв для дому. На краудфандингової майданчику Xiaomi Youpin з'явився досить несподіваний продукт, хоча від цієї компанії завжди можна чекати чого завгодно.

Також Знай.uа писав про те, що за останні роки компанія Google випустила дуже багато різних сервісів для спілкування, однак всі вони, чесно кажучи, виявилися невдалими.