Розробники української соціальної мережі Ukrainians припиняють роботу над проектом. Це означає, що користувачі залишаться без улюбленого порталу.

Про це повідомляє видання "Стіна", посилаючись на співзасновника мережі Олександру Струмчинську. Вона заявила: її поставили перед фактом того, що розробка Ukrainians припиняється.

"Мого голосу недостатньо, щоб самостійно продовжувати реалізацію проекту - керівництво компанії розробників (співзасновники мережі) відмовились не лише від самостійної розробки, але й від можливості її передачі будь-якій іншій стороні", - підкреслила  Струмчинська.

Привіт усім користувачам Ukrainians. Мене поставили перед фактом , що розробка української соціальної мережі припиняється. Мені дуже шкода, і я відверто прошу вибачення і дякую усім користувачам, які разом зі мною щиро вірили в реалізацію та успіх цього проекту. Ситуація така - мого голосу недостатньо щоб самостійно продовжувати реалізацію проекту - керівництво компанії розробиків ( співзасновники мережі) відмовились не лише від самостійної розробки але й від можливості її передачі будь-якій іншій стороні, яка б змогла допомогти мені виконати Вам обіцяне . Досягнуто було багато - і це насправді наш спільний успіх. Дякую Вам 👉 Не помиляються лише ті, хто нічого не роблять.

Posted by Олександра Струмчинська on Monday, 4 September 2017

Вона також попросила вибачення у користувачів, які спільно з нею вірили у реалізацію проекту.

Зазначимо, що соцмережу Ukrainians заснували у травні 2017 року. На сьогодні в ній зареєструвались майже 400 тисяч користувачів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Харкові відбудеться масштабний форум "білих" хакерів HackIT-2017.