Компанія Irdeto, яка в цьому році придбала розробника DRM-захисту Denuvo, має намір створити античіт-систему в рамках ESIC (Esports Integrity Coalition) для боротьби з усіма формами обману в кіберспорті. Ні для кого не секрет, що Denuvo відверто кажучи погано справляється зі своїм завданням. А ігри, які використовують цей захист вдається зламати протягом декількох днів.

У компанії обіцяють, що Denuvo Anti-Cheat скоро випустять у вигляді комплексного рішення для багатокористувацьких ігор. Як очікується, це припинить маніпуляції і шахрайство в області кіберспортивних заходів. Швидше за все, вже існуюча система здатна стежити за діями кіберспортсменів в реальному часі. Технічні особливості системи поки не опубліковані, але розробники запевняють, що вона дозволяє блокувати всі способи обману. Подивимося, що з цього вийде.

Дослідження Irdeto показало, що 61% геймерів у Великобританії і Німеччині постраждали від читеров, а опитування 9436 геймерів свідчить про те, що три з чотирьох гравців Сполученого Королівства готові покинути гру, якщо зіткнуться з чітерство. Швидше за все, така ж ситуація і в інших країнах, так як грати з нечесними гравцями просто не має сенсу.

Популярні новини зараз

Влад Яма здивував знімками "справжньої" Джамали: "Ще ніколи не виглядала так мужньо"

Ольга Сумська зрадила чоловікові і отримала за це по обличчю: "Таки було"

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Показати ще

З іншого боку, у Denuvo не найкраща репутація завдяки її DRM-захисту. Багато хто вважає, що та навантажує комп'ютер додатковими завданнями і знижує продуктивність.

Чи буде те ж саме з античит-системою — покажуть лише незалежні тести. Нагадаємо, що сервіс GOG.com вже відкрито виступив проти DRM, запустивши відповідну ініціативу.

Нагадаємо, що з часів Mac OS X Leopard в "яблучної" операційної системи була корисна функція Back to My Mac. Вона дозволяла встановити мережне з'єднання між комп'ютерами і віддалений доступ до системи, з допомогою інших пристроїв, підключених до мережі.

Як повідомляв раніше Знай.uа, компанія Apple планує випустить смартфон, який здатний працювати в 5G-мережах. Однак, з впровадженням нових технологій, компанії вимагатиме заплатити набагато більше за смартфон.

Також Знай.uа писав про те, що з червня ми спостерігаємо стійкий потік витоків Pixel 3, і в цей раз з'явилося ще більше фотографій і відеороликів, включаючи передбачувані зразки фотографій, зроблені за допомогою камери Pixel 3 XL.