Відома американська компанія The Boring Company продемонструвала тестову поїздку Tesla Model X підземним тунелем. Відомо, що цим тунелем будуть пересуватися спеціальні шатли.

Про це стало відомо завдяки розміщеному відеоролику на Youtube.

The Boring Company займається будівництвом тунелів. Компанія має намір створити цілу систему підземних тунелів у США. Шатли і авто будуть опускати в тунелі за допомогою спеціальних ліфтів. Там їх будуть розміщувати на спеціальні візки, які зможуть розігнатися до 240 кілометрів на годину.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство інфраструктури і компанія Hyperloop transportation technologies підписали меморандум про співпрацю в області технологій вакуумного поїзда.

З боку міністерства меморандум підписав міністр інфраструктури Володимир Омелян, від Hyperloop генеральний директор компанії Дірк Алборн.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва "підтримала" Володимира Дантеса після нелегкого визнання: "Мізків там немає..."

Куряча домашня ковбаса швидкого приготування: простий рецепт з натуральних продуктів

Міра Карпович з "Татусевих доньок" розповіла про відносини з "сестрами": "Пили, курили, було все..."

Оля Полякова зізналася, хто із зірок шоу-бізнесу її дратує - Тіна Кароль у списку

Показати ще

"Ми сьогодні підписали меморандум про співпрацю між компанією, яка є найбільшою в світі по розробці технологій Hyperloop - транспорт нового покоління, який дасть світу нечувану швидкість, нечувані можливості і нечувані технології. Одним з підсумків цього візиту є наше чіткий намір спільно працювати над розробкою цих технологій ", - прокоментував міністр інфраструктури Володимир Омелян.

За його словами, запустити R & D-центр і дата-центр в Україні планують вже найближчим часом. Ці структури будуть займатися не тільки технологією Hyperloop, але і новими матеріалами, новими складовими компонентами сучасних транспортних можливостей світу.

Як повідомляв портал "Знай.uа" компанія Tesla звільнить кілька тисяч співробітників, скоротивши приблизно 9% робочої сили. Виконавчий директор компанії Маск пояснив скорочення прагненням до спрощення структури управління компанією.

"Також необхідність скоротити витрати і стати прибутковими, ми прийняли важке рішення звільнити приблизно 9% всіх співробітників", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що це не вплине на здатність досягти виробничих цілей за Model 3 у найближчі місяці. Разом з тим слід зазначити, що для нового покоління спорткара Roadster компанія Tesla готує пакет SpaceX, який дозволить поліпшити його технічні характеристики.