За останні кілька років Apple збільшила продажі в Індії iPhone, але тепер перед компанією стоїть серйозна проблема, якщо вона не задовольняє вимогам телекомунікаційного регулятора країни. Регулюючий орган Телекомунікацій Індії (TRAI) встановив нові правила, спрямовані на захист конфіденційності мобільних користувачів і блокування спаму і повідомлень. Частина цієї політики включає в себе створення програми для кожного абонента, але Apple відмовляється дозволити його в App Store через проблеми з конфіденційністю.

Регулятор вимагає, щоб всі перевізники в Індії зробили додаток TRAI "Не турбувати", доступне для користувачів для завантаження та встановлення на їх пристрої. Додаток надає користувачам можливість повідомляти про небажаних дзвінків і повідомлень. Проте Apple не допустила його у своєму App Store з-за того, що додаток вимагає доступу до історії дзвінків і журналам повідомлень, щоб відправляти звіти в агентство.

Нагадаємо, що Apple опублікувала документ, і в ньому йдеться про трьох моніторах, на яких працює технологія True Tone. Це Apple Thunderbolt Display, а також 5K - і 4K-монітори LG UltraFine.

True Tone робить картинку на дисплеї більш приємною для очей, непомітно підлаштовуючи передачу кольору під навколишнє освітлення вас. Наприклад, якщо ви перебуваєте в кімнаті з дуже теплим світлом, то відтінок зображення здаватиметься голубуватим. Технологія Apple зробить картинку тепліше, щоб компенсувати це. Якщо ви сидите в кімнаті з дуже холодним освітленням, то функція буде працювати протилежним чином.

Як повідомляв Знай.uа, хитрі китайські винахідники змінили тактику копіювання популярних смартфонів і вирішили робити "від душі". З'явилася копія iPhone X, яку дуже важко відрізнити від оригіналу.

Хитрі китайські винахідники змінили тактику копіювання популярних смартфонів і вирішили робити "від душі". З'явилася копія iPhone X, яку дуже важко відрізнити від оригіналу.

Також Знай.uа писав, що японська корпорація Sony офіційно представила публіці нову модель PS4 Pro.

Про це пише AKKet.com.

В рамках виставки San Diego Comic-Con 2018 в США, компанія Sony презентувала нову ексклюзивну модель своєї ігрової приставки. Вона стилізована під Marvel's Spider-Man. Приставка і джойстик виконані в червоному кольорі. Сама консоль приурочена до майбутнього виходу ексклюзивної ігри про людину-павука. Творці навіть поставили символ супергероя на кришку приставки.