Уфологи переконані, що 26 грудня Міжнародну космічну станцію відвідував корабель інопланетян. До такого висновку мисливці за НЛО прийшли завдяки одному зі знімків, які потрапили в мережу. Знімок був зроблений під час проведення планових робіт по заміні зовнішнього обладнання. Співробітники МКС міняли фотоелектричні перетворювачі (ФЕП) в сонячних панелях, однак на тлі ремонтних робіт в кадр потрапила світна сфера. Як повідомляє портал facenews, уфологи переконані, що інопланетяни прилітали подивитися на наших астронавтів.

Мисливці за НЛО акцентували увагу на тому, що НЛО нагадувало світну сферу. Вона в свою чергу була величезних розмірів. Уфологам вдалося отримати один знімок з космосу, зроблений, коли астронавт здійснював заміну нестабільно працюючих ФЕП. Такі перетворювачі необхідні для працездатності сонячних панелей в космосі. Завдяки цьому МКС отримує електроенергію, необхідну для проведення досліджень.

Близько закрилків НЛО перебував близько 20 хвилин, після чого зник. Деякі вчені припустили, що це є наслідком так званого "сонячного міражу". Якщо це дійсно так, то жодного об'єкта не було, а це лише галюцинація відображення сонячного спектру променів від панелей МКС. Але, за версією уфологів, НЛО є кораблем прибульців, на борту якого були інопланетяни, які спостерігають за роботою астронавтів у космосі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про інопланетне походження Ілона Маска

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк показала волосся на інтимному місці та зізналася в найсміливіших бажаннях

Чек з Буковелю позбавив українців дару мови: "Буде ще в лютому локдаун"

15-річна донька Полякової вперше знялася напівоголеною: прикрила груди стрічкою

Колишня Узєлкова Боржемська після побачення заговорила про велике кохання: "Вік не має значення"

Показати ще