Популярна соціальна мережа Instagram незабаром може дозволити своїм користувачам публікувати відеозаписі тривалістю до однієї години. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Видання стверджує, що можливе нововведення торкнеться відеоролики, зняті у вертикальному форматі. На даний момент невідомо, чи буде можливість запису часових роликів стосуватися тільки Instagram Stories або всього сервісу в цілому.

Нагадаємо, що в даний час в Instagram можна викласти відео, яке триває максимум одну хвилину.

Раніше повідомлялося, що соціальна мережа Instagram запускає нову функцію, завдяки якій користувачі зможуть приховувати своєї стрічки непотрібні пости і повідомлення. Уточнюється, що Instagram надасть можливість на вибір відключити тільки публікації, публікації і Stories.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Судячи з останніх подій, інтеграція віртуальних помічників Google Assistant, Amazon Alexa і Microsoft Cortana на різні платформи проходить досить успішно. На смартфонах це вже не новинка, проте незабаром вони захоплять навіть консолі.

Ресурс Windows Central опублікував знімок екрану Xbox One в меню налаштувань, на якому пропонується включити "віртуальних помічників", і перераховується, які можуть бути використані. Це Assistant, Alexa і Cortana відповідно. Остання швидше за все встановлюється за замовчуванням.

Поки що не ясно, що саме будуть вміти помічники, але, очевидно, як мінімум це буде включення і вимикання консолі, а також запит даних про погоду, спорт і так далі. При цьому не потрібно буде використовувати гарнітуру.

На жаль, поки не уточнюється, коли вийде відповідна прошивка, чи буде вона працювати на всіх версіях Xbox One або тільки на останніх.