Подальший розвиток штучного інтелекту вимагає не тільки зусиль програмістів, але і відповідного обладнання. Компанія Intel прийняла цей виклик і випустила свій перший процесор по імені Nervana. Про це в інтерв'ю виданню Fast Company, повідомив генеральний директор проекту Навін Рав.

За його словами, виключення графічної складової процесора залишило місце для надшвидкого обміну даними, що дозволяє безлічі чіпів працювати як один великий чіп. Інженери також прибрали кеш-пам'ять, так як для ШІ вона не потрібна. "У нейронних мережах ви заздалегідь знаєте, звідки надходять дані, яку операцію ви збираєтеся застосовувати до цих даних, і куди дані будуть завантажуватися", — говорить Рав.

Цей пристрій від початку спроектован під машинне навчання. Грати в комп'ютерні ігри на ньому не вийде. Процесор Nervana повинен дати старт змагань в цій ніші між Intel і NVIDIA. Проте, фахівці вважають, що для компанії Intel ця гонка наврядчи буде легкою. Їх конкурент поки однозначно виграє за рахунок досвіду і обсягу продажів.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про відміну кухоного рабства

Популярні новини зараз

Розлучена Аліна Гросу показала нового хлопця: "Поспішати не хочу"

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

Копають лопатами, кирками і руками: найбіднішу країну світу наповнила лихоманка

Тоня Матвієнко показала закоханих батьків, півстоліття душа в душу - "Мої золоті!"

Показати ще