Багато користувачів вже довгий час вимагають змінити систему повідомлень в iOS, з-за незручностей нинішньої версії. Вони скаржаться, що iOS 11 не має чіткої структури, а лише висвітлює повідомлення по мірі їх надходження.

Дизайнер показав один з варіантів відображення повідомлень в iOS 12. Судячи з фото, орієнтація в повідомленнях відбувається набагато простіше.

На думку дизайнера, повідомлення повинні групуватися не тільки по часу, але і по додаткам. Причому можна взаємодіяти з кожним віконцем одночасно.

Однак за користувачем залишається право вибору - функція угруповання буде включатись за бажанням.

Популярні новини зараз
Перебої з поставками та ціновий колапс: соняшникова олія може повторити долю курячих яєць Як приготувати котлети без грама м'яса: ніхто навіть не здогадається Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Ще одна важлива зміна, зазначене художником, полягає у верхній частині екрану, Центру повідомлень.

Годинник повинні переїхати на лівий край, як у Android, а праворуч відображається поточна погода.

Нагадаємо, що Valve вразила шанувальників оригінальною акцією для завсідників Steam: "Весняне прибирання". На цей раз покупка нових ігор не передбачається - нам пропонують "струсити пил" з вже куплених і спробувати щось нове. А заробляючи трофеї за прості завдання, можна отримати унікальний значок і підвищити його рівень.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що сервіс Google Arts & Culture показав шанувальникам мистецтва нову можливість. Тепер кожен користувач може безперешкодно подивитися картини мексиканської художниці Фріди Кало. Про це повідомляють ЗМІ.

Онлайн-виставку назвали "Особи Фріди" (Faces of Frida). Подивитися її можна на сервісі Google Arts & Culture.

Відомо, що для створення онлайн-експозиції залучено 33 музею з 7 країн світу. Загалом користувачам мережі пропонують перегляд 800 експонатів, зокрема, репродукції картин Фріди Кало, записи приватного щоденника художниці, її листи і одяг.

Для унікального проекту вперше оцифрували 20 знаменитих картин легендарної мексиканки. Тому тепер твори мистецтва можна побачити і в збільшеному вигляді, милуючись деталями легендарних картин. До кожного фото є інформація про твір мистецтва і історії його написання.