Стало відомо, що ключовою особливістю нового покоління смартфона Apple стане потрійна основна камера, здатна створювати об'ємні 3D-моделі за рахунок спеціального датчика. Про це повідомив тайванський ресурс Economic Daily News.

Новий iPhone в 2019 році має отримати потрійну основну камеру, два об'єктива якій будуть вести зйомку під різними кутами, тим самим дозволяючи формувати 3D-картинку, яка буде здаватися об'ємною. Готова фотографія або відео будуть доопрацьовуватися з допомогою машинного навчання і штучного інтелекту, щоб підсумковий контент виглядав максимально якісно. В даний час за постачання фотокамер для "яблучної" продукції відповідають компанії Sony, Sharp, LG і Dali, але тільки в останній поки що є унікальні сенсори, які потрібні Apple.

За рахунок потрійний основної камери, майбутній айфон зможе забезпечити підтримку 5-кратного оптичного зума без втрати якості, а також значно поліпшить якість фотографій, зроблених в умовах нестачі світла, що для всіх мобільних пристроїв вкрай актуально, тому що чим менше світла, тим гірше знімають смартфони.

Популярні новини зараз

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Андрій Задворний показав допитливу красуню, щоб скрасити самотність без Злати Огнєвіч: "Вчиться в школі..."

Михайло Поплавський відсунув юних студенток і взявся за Тіну Кароль: вже покликав у свою печерку

Леся Нікітюк "затягла" на проєкт "Пара на мільйон" подружку Віки Маремухи і Ані Суліми з СМПУ: мама чотирьох дітей і розлучення

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що за повідомленням Patently Apple, 31 травня Apple опублікувала нову патентну заявку. Вона описує скло підвищеної міцності для портативних електронних пристроїв, таких як iPhone і iPad.

У патенті йдеться про винахід, який буде працювати, як покриття для екрана. Його можна нанести на дисплей гаджета, або на корпус, який також потребує захисту. По суті, цей як захисне скло, але набагато міцніше, і є власною розробкою компанії. Теоретично, це дійсно зробить телефони і планшети більш стійкими до падіння і потріскування.

Одна з особливостей, яку описує компанія, – ребриста конструкція. Це означає, що захисний шар може бути спроектований з перехресним з'єднанням зі скловолокна, тим самим зміцнюючи скло і допомагаючи запобігти потріскування.