Чіп NFC вашого iPhone скоро отримає можливість відкрити будинок і двері автомобіля, а також оплачувати проїзд. Технічний гігант готується представити величезну оновлення для чіпа зв'язку своїх пристроїв, який (в даний час) в основному використовується для здійснення покупок через Apple Pay. Його працівники вже мають доступ до нових функцій, і навіть використовують свої iPhone для доступу до офісів і будівель в штаб-квартирі Apple в Купертіно.

Apple працює з компанією HID Global, яка створила свої системи безпеки, щоб дати iPhone можливість отримати доступ до будинків та офісів.

Згідно інформації, Apple планує оголосити про нові можливості NFC під час майбутньої Всесвітньої конференції розробників, яка розпочнеться 4 червня. Як тільки функції стануть доступні, навіть старі iPhone, зроблені в 2014 році або пізніше, можуть розблокувати їх, завантаживши оновлення програмного забезпечення.

Популярні новини зараз
Українців закликають зробити запаси води: нова проблема "Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..." Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що сервіс Google Arts & Culture показав шанувальникам мистецтва нову можливість. Тепер кожен користувач може безперешкодно подивитися картинымексиканской художниці Фріди Кало. Про це повідомляють ЗМІ.

Онлайн-виставку назвали "Особи Фріди" (Faces of Frida). Подивитися її можна на сервісі Google Arts & Culture.

Відомо, що для створення онлайн-експозиції залучено 33 музею з 7 країн світу. Загалом користувачам мережі пропонують перегляд 800 експонатів, зокрема, репродукції картин Фріди Кало, записи приватного щоденника художниці, її листи і одяг.

Для унікального проекту вперше оцифрували 20 знаменитих картин легендарної мексиканки. Тому тепер твори мистецтва можна побачити і в збільшеному вигляді, милуючись деталями легендарних картин. До кожного фото є інформація про твір мистецтва і історії його написання.

Автори проекту подбали про те, щоб онлайн-сервіс був доступний на будь-якому гаджеті. Тому люди мають можливість ознайомитися з творчістю Фріди Кало як за допомогою комп'ютера, так і телефону. Крім цього, в Google Street View можна подивитися місця, які вплинули на творчість Фріди Кало. Зокрема, мова йде про Будинку-музеї Кало в Мехіко, де художниця писала свої картини.