У Купертіно, Каліфорнія, знали, що корпусу iPhone 6 і 6 Plus схильні до згинання більше, ніж iPhone 5s, ще до їх появи у продажу. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Зазначені документи були представлені самою Apple в рамках судового процесу, в якому компанія брала участь в ролі відповідача, не залишаючи сумнівів у їх автентичності. Згідно з їх змістом, корпус iPhone 6 в 3,3 рази більше схильний до згинання, ніж iPhone 5s, а iPhone 6 Plus — у 7,2 рази.

Незважаючи на наявні висновки, які інженери Apple зробили в ході внутрішнього тестування смартфонів, офіційна позиція компанії на цей рахунок залишалася незмінною. В Купертіно наполягали на відсутності проблем навіть після масових скарг споживачів, які зіткнулися зі згинаннями корпусу.

Проблема зайвої м'якості корпусів iPhone 6 і 6 Plus виявилася майже відразу після їх появи у продажу. Новоявлені власники, які звикли зберігати смартфон у задній кишені брюк, відзначали появу неприродних заломів, що виникають після випадкових або навмисних спроб сісти з ним на тверду поверхню.

Скріншот запису

Популярні новини зараз
Король Чарльз III вирішив відзначати Різдво по новому: Меган Маркл та принц Гаррі вже відмовилися Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування
Показати ще

Нагадаємо, служба потокової передачі ігор Steam Link від Valve не з'явиться на iOS, незважаючи на успішний запуск бета-версії Android на початку цього місяця. Згідно з офіційною облікового запису Twitter у базі даних Steam, Apple відхилила додаток Steam Link через очевидні "бізнес-конфлікти з керівними принципами програми".

Steam Link був вперше анонсований для мобільних пристроїв ще в березні, і додаток функціонує як віддалений робочий стіл, тому користувачі можуть отримати доступ до своєї бібліотеці ігор для ПК Steam із мобільного пристрою і транслювати їх безпосередньо для гри на сенсорному екрані або для використання з контролером Bluetooth.

На цей момент не зовсім ясно, що малося на увазі під "бізнес-конфліктом", і чи має він якесь відношення до дещо спірної 30-процентної комісії App Store від Apple за всі покупки в додатках. Можливо, це пов'язано з тим, що Steam Link дозволяє клієнту iOS отримати доступ до іншого магазину додатків, а саме Steam, в жорстко контрольованій екосистемі Apple. Швидше за все Apple просто не хоче впроваджувати в смартфони ще одну екосистему Valve.

Дивіться сюжет про технології

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", користувачів розсмішив кондиціонер, який "заткнув" Захарову.