Компанія Sony продовжує демонструвати вражаючі результати, і компанія залишається лідером на ринку камер. Остання розробка, IMX586, обіцяє стрибок в якості зображення, різко збільшуючи дозвіл до 48 ефективних мегапікселів (8000 x 6000), що, на думку Sony, є самим високим показником.

Використовувані в цьому датчику 0,8-мікронні пікселі будуть найменшими на ринку. Використовуючи чотириколірний фільтр Bayer, що дозволяє кожному пікселю використовувати сигнали від чотирьох сусідніх пікселів, підвищуючи світлочутливість до еквіваленту 12-мегапіксельного зображення.

Телефони від Nokia 808 PureView у 2012 році до Huawei P20 Pro цього року експериментували з подібними методами піксельного методу на сенсорах з 40 мегапікселями або більше, але IMX586 від Sony, обійде всі ці топові показники.

Нагадаємо, що Apple опублікувала документ, і в ньому йдеться про три монітори, на яких працює технологія True Tone. Це Apple Thunderbolt Display, а також 5K - і 4K-монітори LG UltraFine.

True Tone робить картинку на дисплеї більш приємною для очей, непомітно підлаштовуючи передачу кольору під навколишнє освітлення вас. Наприклад, якщо ви перебуваєте в кімнаті з дуже теплим світлом, то відтінок зображення здаватиметься голубуватим. Технологія Apple зробить картинку тепліше, щоб компенсувати це. Якщо ви сидите в кімнаті з дуже холодним освітленням, то функція буде працювати протилежним чином.

Як повідомляв Знай.uа, хитрі китайські винахідники змінили тактику копіювання популярних смартфонів і вирішили робити "від душі". З'явилася копія iPhone X, яку дуже важко відрізнити від оригіналу.

Хитрі китайські винахідники змінили тактику копіювання популярних смартфонів і вирішили робити "від душі". З'явилася копія iPhone X, яку дуже важко відрізнити від оригіналу.

Також Знай.uа писав, що японська корпорація Sony офіційно представила публіці нову модель PS4 Pro.

Про це пише AKKet.com.

В рамках виставки San Diego Comic-Con 2018 в США, компанія Sony презентувала нову ексклюзивну модель своєї ігрової приставки. Вона стилізована під Marvel's Spider-Man. Приставка і джойстик виконані в червоному кольорі. Сама консоль приурочена до майбутнього виходу ексклюзивної ігри про людину-павука. Творці навіть поставили символ супергероя на кришку приставки.