Ізраїль славиться військовими технологіями. Як країна, що перебуває в стані безперервної війни з кількома сусідніми державами, він може похвалитися сучасною і перевіреної технікою. Однак, підводні човни Ізраїль не виробляв. Як повідомляють російські ЗМІ, ситуація змінилася і новий човен за своїми показниками перевершує всі існуючі аналоги.

"Автономний HydroCamel II здатний занурюватися майже вертикально. Досі такими можливостями володіли тільки дистанційно керовані підводні транспортні засоби (ROV), яким необхідний кабель живлення, що зв'язує його з базою", — розповів професор Університету ім. Бен-Гуріона Гуго Гутерман.

Безпілотне підводне судно має близько двох метрів в довжину і оснащене гідроакустичної системою. Творці апарату повідомляють, що підводний дрон розрахований на використання у військових цілях, а також для нафтогазової розвідки і досліджень морської фауни.

Раныше портал "Знай.ua" повідомляв про ізраїльську медицину

Популярні новини зараз
Лукашенко віддав наказ створити оперативне командування збройних сил білорусі на українському напрямку Тіна Кароль зізналася, за якого чоловіка вийшла б заміж: "З автоматом, не бритий і не митий" Дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце" Улюблений овоч українців знизився в ціні — скільки треба заплатити за кіло, аграрії обіцяють швидке падіння цін
Показати ще