Популярний блогер, власник інформаційного сайту Роман Камыза виявив серйозний баг у додатку від Facebook. Месенджер для смартфонів від популярної соціальної мережі автоматично визначив повідомлення як спам, хоча причини для цього не було.

“Знайшов в додатку на смартфоні багато непрочитаних повідомлень, яких я навіть близько не бачив. Виявилося, що Facebook знайшов у них щось спамовое, і застосував свій фільтр“, - розповів Роман Камыза на своїй сторінці в соціальній мережі.

“В папці спам опинилися сотні повідомлень від різних людей з різною інформацією. Причому зміст цілком нормальне без будь-яких фішингових посилань“, - додає Роман.

Мова йде не про запити на листування, які з'являються, коли незнайома людина хоче з вами поспілкуватися. Під атаку Facebook потрапили повідомлення, які не відображалися в «запити». Їх соціальна мережа визначила, як небажані, і відправила в спам.

Раніше, портал “Знай. ua", повідомляв, що команда соціальної мережі Facebook на чолі з Цукенбергом відмовилася від власних слів заради грошей.

Популярні новини зараз

Кличко заговорив про продовження карантину в Києві: визначили дату

ЗСУ повідомили про провокації на Донбасі і біля Чорного моря: 7 ворожих танків, флот і збиті безпілотники

Куряча домашня ковбаса швидкого приготування: простий рецепт з натуральних продуктів

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Показати ще

Легко зрозуміти, чому Facebook хоче просувати подібні оголошення: це зростаюча індустрія з безліччю потенційних рекламодавців, і відмовляючи їм в послугах суіт великими фінансовими втратами.

До тих пір, поки користувачі Facebook не будуть ставати жертвами шахраїв, компанія, безумовно, не відмовиться отримувати додатковий дохід від реклами. Тепер компанія поміняла свою думку щодо того, що захоплення криптовалютами законно. На початку цього року компанія запустила власну внутрішню блок-мережу, щоб вивчити технологію, яка використовується в якості основи для всіх подібних розробок, і цілком можливо, ми всі скоро побачимо їх власний блокчейн з криптовалютой.