Камери спостереження заполонили наші міста і робочі місця. Це обставина мала б ускладнити життя злочинцям. Однак, на будь-який замок знайдеться відмичка. Як повідомляє dailytechinfo, камери спостереження можуть з легкістю стати джерелом витоку інформації. Досить заразити систему спеціальним вірусом.

Фахівці з Дослідницького центру кібербезпеки (Cyber Security Research Center, CSRC) університету Бен-Гуріона (Ben-Gurion University, BGU), Ізраїль, продемонстрували, що камери відеоспостереження, системи яких заражені спеціалізованими вірусними програмами, можуть забезпечити приймання прихованих сигналів і стати джерелом витоку інформації з системи безпеки, в яку вони входять. Розроблений ізраїльськими дослідниками метод працює однаково добре як по відношенню до професійних камер, так і відносно недорогим домашнім камерам спостереження і навіть до дверних замків, керованим інфрачервоним світлом, невидимим для людського ока.

Головною умовою для витоку інформації має стати знаходження двох камер в полі видимості один одного або в полі видимості зловмисника. Причому інформація може передаватися навіть на відстані кількох кілометрів. Діоди інфрачервоного підсвічування можуть посилати необхідну кодовану інформацію. Зчитувати ці сигнали і розшифровувати їх в реальному часі можна навіть за допомогою звичайного смартфона.

Таким чином, зловмисники можуть виконувати найрізноманітніші завдання. Від підглядання за паролями, до проникнення в будівлі.

Популярні новини зараз

Рада замовила на 4 млн м'ясних делікатесів, тонни овочів і "сканування" обличь

Середня зарплата 22 тис, плюс 300 грн до пенсії й розмитнення авто через "Дію": Денис Шмигаль розповів, що прийняв Кабмін

Лариса Ніцой "викрила" школярів по всій Україні, картина плачевна: "Ненормальна ситуація"

Як обрати телевізор?

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про автономного робота-патрульного