Продуктивні смартфони, безліч функцій і додатків. Всім цим мобільна індустрія постійно радує. Але чимало й таких користувачів, яких цілком влаштовує звичайний кнопковий телефон, скромну функціональність якого, звичайно ж, хотілося б доповнити можливістю установки деяких необхідних додатків. На виставці мобільних технологій MWC 2018 в Барселоні була анонсована нова версія вже відомої багатьом користувачам ОС, завдяки якій така можливість з'являється.

Ринок операційних систем для смартфонів практично цілком заповнений тільки двома мобільними платформами, розвиваючими технологічними гігантами Google і Apple. Що в цих умовах залишається робити компаніям, що розвиває альтернативні операційні системи? Можливо, придивитися до кнопковим телефонами і тим перспективам, які вони відкривають. Більш докладно представлена на MWC 2018 операційна система Sailfish v3 була розглянута Наташею Ломас (Natasha Lomas) на сторінках ресурсу techcrunch.com.

Фінська компанія Jolla, розвиваюча альтернативу Android — ОС Sailfish — анонсувала третю версію (v3) своєї мобільної платформи.

Популярні новини зараз

У Києві дитина випала з 15-го поверху, ангели не встигли: "Не дай Боже нікому..."

Пишні груди Тіни Кароль в сміливій сукні не дають українцям спокою: "Гаряча штучка"

Перероблена "пацанка" Покрищук виставила худе тіло, самі ребра: "Дивись біцепси які"

Львівських лікарів звинувачують у загибелі 17-річної вагітної пацієнтки: "Кинули вмирати"

Показати ще

На прес-конференції, яка пройшла на виставці мобільних технологій Mobile World Congress в Барселоні, нова версія операційної системи описувалася в якості призначеної для "зовсім нового сегмента". Операційна система дозволяє почати "нову епоху функціональних телефонів з підтримкою 4G з великими можливостями". Про це в ході прес-конференції чимало цікавого було розказано главою компанії Jolla Sami Pienimäki.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що iPhone X для американської компанії Apple далеко не межа, адже в 2018 році вона презентує одразу три нові моделі iPhone. Зазначимо, що кожна з них отримає функцію розпізнавання осіб і безрамковий дисплей.