Ізраїльська компанія Cellebrite заявила, що зуміла зламати останню операційну систему Apple iOS 11 і флагманський смартфон компанії iPhone X, випущені у вересні 2017 року.

На сайті компанії-розробника програмного забезпечення повідомляється, що сервіси Cellebrite здатні розблокувати і отримати інформацію з будь-якої моделі iPhone і iPad, що працює на операційних системах від iOS 5 до iOS 11.

За даними Forbes, ще в листопаді 2017 року ізраїльські програмісти на замовлення міністерства внутрішньої безпеки США успішно розкрили iPhone X підозрюваного в контрабанді зброї Абдулмаджида Саїді. Яку саме інформацію вдалося отримати з його телефону, невідомо, але в липні 2018 року Саїді постане перед судом.

Популярні новини зараз
Перемога України, нові катаклізми чи хвороби: що принесе світові Чорний Водяний Кролик, характеристика 2023 року "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Cellebrite має контракти з багатьма американськими федеральними відомствами, включаючи імміграційної і митної поліції, ЦРУ і ФБР. Зокрема, спецслужби зверталися до її послуг після відмови Apple зламати айфон терориста з Сан-Бернандіно.

Зараз, за даними Forbes, ізраїльська компанія активно рекламує свої технології правоохоронним органам інших країн. Великий підрядник уряду США стверджує, що знайшов спосіб зламати практично будь iPhone на ринку, і це виглядає, як величезний прорив для правоохоронних органів і можлива велика проблема конфіденційності для користувачів Apple.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що в новій доповіді від аналітичної компанії KGI Securities повідомляється, що Apple оновить свої бездротові AirPods і працює над створенням високоякісних навушників під власним брендом . Перша модель бренду може з'явитися вже в цьому році.