Кількість гаджетів і пристроїв, які потребують літій-іонних батарей, зростає з року в рік. І тепер Apple вирішила жорстко розібратися з цим питанням і убезпечити свої джерела енергії.

Бездротові навушники, дрони, телефони, електричні машини – всім їм потрібні акумуляторні літій-іонні батареї. За останні роки попит на них став просто захмарними, але от проблема: матеріалів для виробництва таких акумуляторів все менше. Конкуренція в цій області не сховалася від уваги Apple, і тепер компанія вирішила безпосередньо забезпечити для себе безперебійне постачання сировини для виробництва батарей.

Згідно зі звітом Bloomberg, Apple зараз знаходиться на стадії переговорів з рядом гірничодобувних компаній, щоб купити кілька тисяч тонн кобальту протягом наступних п'яти років. Кобальт – це незамінна речовина для літій-іонних батарей, і попит на цей метал за оцінками фахівців, в найближче десятиліття збільшиться як мінімум удвічі.

Популярні новини зараз

Обіймався з Єфросиніною і Нікітюк, танцювали до упаду: як Сергій Притула відсвяткував свої 40 років

Лілія Ребрик запропонувала ідеальний спосіб пережити аномальну спеку: "Літо покаже, хто ростив ляшки..."

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Показати ще

Угода ще не укладена, але навіть на нинішній стадії ці переговори означають стратегічний переворот для політики Apple. Раніше компанія закуповувала акумулятори у виробників вже в готовому вигляді. Тепер же Apple ясно дає зрозуміти, що її хвилює проблема можливої нестачі кобальту (яку, втім, компанія цією ж угодою може і спровокувати), і компанія має намір простежити, щоб поставки металу не переривалися.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що стало відомо, коли світ побачить новий iPhone.