Протягом останніх декількох років витрати українців на мобільну техніку увеличись вдвічі – з 14 до 30 мільярдів гривень. Дивним є той факт, що велика частина цих коштів йде на покупку смартфонів, а не ноутбуків і розумних годин.

Такими є результати дослідження ринку споживчої електроніки з 2011 по 2017 роки, проведеного групою GfK Ukraine і MOYO.

При цьому дослідження демонструють, що заодно українські зараз купують значно менше техніки. Пік такого року покупок припав на 2013 рік, тоді наші громадяни купили 3,4 мільйона смартфонів, 4,9 мільйона мобільних телефонів, 1,4 мільйонів ноутбуків і 1,2 мільйона планшетів.

А ось в 2015 році був антирекорд по купівлі мобільної техніки, в цьому році купили 5,9 мільйона пристроїв. При цьому вже в 2016 і 2017 роках попит на мобільний техніки збільшився. Приміром, зросли продажі саме смартфонів, а попит на ноутбуки практично не змінився. На даний момент, відсоток покупки планшетів і мобільних телефонів продовжує знижуватися.

Популярні новини зараз

У Венеції пересохли канали, гондоли викинуло на мілину

У Львові "синій" киянин розніс меморіал Небесної Сотні: "Лупив з ноги"

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що ізраїльські дослідники встановили, що в чіпах American Micro Devices (AMD) існує більше десятка критичних недоліків, якими можуть скористатися хакери.

Уразливість виявлена в чіпах Ryzen і EPYC виробництва AMD виявлено 13 небезпечних вразливостей. Про це заявили експерти CTS-Labs (Ізраїль), повідомив Cnet. Повідомляється, що всі, хто користуються чіпами AMD, що перебувають під загрозою несанкціонованого втручання в їх роботу комп'ютерів з боку кіберзлочинців.