Штучний інтелект вже почав витісняти людей з деяких галузей. Його пробують використовувати для постановки діагнозу, підбору кадрів, ведення адміністративної рутини і навіть в якості психотерапевта. Тепер штучний інтелект добрався і до поліції. Ні, ні. Живих поліцейських поки не замінюють на роботів. Але, як повідомляє CNN, поліцейські машини з Бостона отримають розумні камери, здатні аналізувати все, що відбувається навколо.

Алгоритм, вбудований в поліцейську машину, зможе ідентифікувати інші автомобілі, перехожих та водіїв, а також сигналізувати, якщо ті ведуть себе підозріло. Реакція системи набагато швидше людської, вона визначить зброю в руках злочинця, ще до того, як поліцейський помітить зловмисника.

Кожна машина буде оснащена шістьма камерами, що дозволяють оглядати місцевість на 360 градусів. Така система дає можливість фіксувати і аналізувати гігантська кількість об'єктів. Критики стверджують, що це впевнений крок у бік поліцейського держави. Однак розробники пристрою з компанії Coban Technologies, стверджують, що мова йде скоріше про додаткові заходи громадської безпеки, ніж про вторгнення в приватне життя людей.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про появу міністра ШІ

Популярні новини зараз

Відпочинок за кордоном у 2021 році: які вимоги до українців висунули Італія, Іспанія, Єгипет, Туреччина та інші країни

Віктор Павлік "втік" від Каті Репяхової і знайшов, з ким кайфонути: "Дуже класна"

Настя Каменських і Потап відпочивають з мамами: як виглядають свекруха і теща подружжя

Розлучена Slavia дісталася до великої сцени: "націлилася" на успіх Дзідзьо

Показати ще