Ймовірно, кожен хотів би стати власником продукції Apple. Однак далеко не кожному відомо про приємних помічників, які можна безкоштовно встановити на пристрій з MacOS. Ці зручні програми дозволять вам швидко розібратися з поштою, якісно обробити фотоматеріал і врятувати свій комп'ютер від засинання.

Почати хотілося б з Spark. Функціональний дизайн і потужна система пошуку дозволять вам заходити на свою пошту без здригання.

Знайомтеся, це IINA, сучасний відеоплеєр, що підтримує фішки macOS на кшталт жестів Force Touch і функції "Картинка в картинці". Плеєр уміє відтворювати всі популярні формати медіафайлів локально і через потік, розуміє розмітку розділів і має безліч корисних налаштувань.

З архіватором The Unarchiver перед вами відкриються всі двері. Швидше за все ви не зможете знайти файл, чиї кодування ця програма не розпізнала б.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський розповів про свій біль рука об руку з першою леді: "Ми плачемо так тихо..."

Віктор Янукович молить Київ про допомогу і не хоче відмовлятися від президентського крісла: "У страху перед..."

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Показати ще

Мінімалістичний текстовий редактор Bear можна використовувати як для написання текстів, так і для ведення особистих або робочих нотаток. Додаток підтримує розмітку Markdown, різні варіанти списків і має зручно реалізоване з можливістю форматування експорту готових документів у форматі RTF, DOCX і інші формати.

Spectacle стане в нагоді тим, хто часто працює одночасно з декількома додатками, і особливо власникам Mac з невеликою діагоналлю дисплея. Утиліта дозволить швидко змінювати розміри вікон додатків, розподіляючи екранний простір між ними за допомогою гарячих клавіш.

Amphetamine, це функціональний інструмент для гнучкого налаштування переходу Mac в сплячий режим. Достатньо задати час або тригер, наприклад запуск певної програми, і Amphetamine не дозволить комп'ютеру заснути. У налаштуваннях доступна безліч опцій відображення та поведінки утиліти.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про хлопця, який вкусив iPhone