Додаток для Android, який нібито допомагає економити заряд акумулятора пристрою, насправді є шкідливим. Відомо, що небезпечну програму встановили з офіційного каталогу Google Play понад 60 тис. разів. Про це повідомляють ЗМІ.

Як повідомляють експерти компанії RiskIQ, що займається інформаційною безпекою, після установки на смартфон програма під назвою Advanced Battery Saver дійсно починає допомагати користувачу більш ефективно витрачати заряд акумулятора - зупиняючи непотрібні процеси і так далі.

Однак разом із цим додаток отримує доступ до SMS-листування, журналу дзвінків, завантаження інформації з Інтернету. Крім того, у фоновому режимі починає працювати рекламний клікер - додаток для автоматичного натискання на банери з метою накрутки кліків.

Також рекламний клікер викрадає інформацію про пристрої, включаючи номер телефону, IMEI, модель пристрою, інформацію про місце розташування та багато іншого. З урахуванням того, що Advanced Battery Saver встановлено на 60 тис. гаджетів, його власники могли отримувати гарний прибуток за рахунок рекламних накруток.

Нагадаємо, після низки сексуальних скандалів у Голлівуді розробники створили декілька програм, за допомогою яких можна отримати офіційну згоду на секс.

Наприклад, голландці створили додаток під назвою LegalFling. За допомогою цього додатка можна відправити запит до одного з месенджерів, після чого один із партнерів може підтвердити або відмовитися від пропозиції "розважитися".

Розробники стверджують, що ці запити можна буде використовувати як докази у суді. Партнер також може відмовитися від статевого акту у будь-який момент, висловивши це усно.

У додатку також можна обговорити "на березі" всі обставини майбутнього сексу і те, на що погоджується партнер, приймаючи пропозицію. Також користувачі можуть вказати чи є у них які-небудь венеричні захворювання.

Дивіться сюжет про технології

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Huawei P20 Pro встановив рекорд Гіннеса.