Глава Xiaomi Лей Цзюнь відкрито заявив про те, що 31 травня 2018 року відбудеться офіційна презентація одразу трьох новинок під фірмовим брендом. Серед них виявляться смартфон 8 Mi, спортивний браслет Mi Band 3 і навіть прошивка MIUI 10. Всі ці пристрої офіційно покажуть світу вже 31 травня. Компанія Xaiomi любить "підігрівати" інтерес аудиторії до своїх продуктів через соцмережі і сьогоднішній випадок не став винятком з правил маркетингу.

В соцмережу Weibo від імені офіційного аккаунта Xiaomi виклали два нових зображення, на яких можна спостерігати якийсь китайський аналог LEGO. Зазначимо, що малюнок явно відноситься до прошивці MIUI 10. Користувачі в коментарях до посту розцінили це як натяк на унікальну особливість нової операційної системи.

Зокрема, конструктор говорить про те, що прошивку MIUI 10 можна буде кастомизировать особливим чином без необхідності вдаватися до допомоги сторонніх.

Популярні новини зараз

У "Дизель Шоу" розповіли про успіхи актриси, що замінила загиблу Поплавську

Щасливий Євген Кошовий привітав свою доньку з Днем народження: "13 нормальний поверх"

Свекруха впізнала в молодій дружині сина свою доньку, яку віддала у дитбудинок: "Народила від брата"

Еллерт вперше зізнався, чому не познайомив Мішину з батьками: "Сидять в трусах, потім випадково встають…"

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що адміністрація популярної соцмережі "Instagram" визнала, що веде постійне стеження за численними користувачами, відстежуючи окремі їхні дії.

Серед іншого, адміністрація ресурсу відслідковує таку дію, як прокрутка новинної стрічки. Необхідність такого спостереження керівництво "Instagram" виправдовує великим значенням відповідної дії при визначенні працюють в мережі ботів на відміну від справжніх користувачів.

Про це повідомляє Business Insider. Щоб стеження не була таємницею, а інформація про збирання даних з користувальницьких гаджетів не стала неприємним сюрпризом, адміністрація ресурсу попередила про це в оновленій версії своїх "Термінів і умов".

Зараз соціальні ресурси докладає все більше зусиль для того, щоб захистити своїх користувачів від ботів, які можуть активно використовуватися зловмисниками для поширення фейкових новин, формування соціальних настроїв, впливу на громадську думку та ін, а також продажу й купівлі різних товарів і послуг.