Корпорація Google готує масштабне оновлення браузера Chrome, яке обрадує усіх користувачів, окрім деяких рекламників.

Відтепер Chrome блокуватиме відео, яке автоматично запускається зі звуком, в тому числі рекламу. Оновлення порадує як користувачів десктопної версії браузера, так і мобільної.

Користувач браузера від Google зможе вмикати цю функцію за бажанням. Зазначимо, що вона не блокуватиме рекламні відео без звуку. Але й так непогано - ролики не дратуватимуть та не жертимуть трафік.

Крім того, в оновленій версії Chrome з'явиться можливість назавжди вимкнути звук на певному сайті. Масштабне оновлення відбудеться вже у січні 2018 року.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 12-18 травня для всіх знаків Зодіаку: нові справи Водоліїв, підсумки Терезів і кінець небезпеки Тельців Ухилянтам запустять нове обмеження: тисячі чоловіків підпадуть під покарання Мобілізація по-новому: повістки, ВЛК, відстрочки – дуже важливі зміни у травні Відстрочки не буде: хто скоро опиниться під мобілізацією в Україні
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", китайці створили маску, яка захистить майбутніх власників iPhone X.