Крутіше, ніж у Apple: Android P захистить користувачів від крадіжки

поділитись
Google похвалився унікальною захистом

Нова ОС Android P від компанії Google захистить пристрій від перехоплення і підміни інформації, а користувачі гаджетів отримають надійний захист своїх особистих даних від зловмисників. Про це повідомляє ресурс AndroidCommunity.

 

Повідомляється, що компанія Google зобов'яже всіх розробників використовувати в пристроях захищений протокол Transport Layer Security (TLS), який є своєрідним аналогом HTTPS в Інтернеті. Цей протокол шифрує всі дані для виключення можливості їх перехоплення і прочитання, а також підміни.

 

 

Реліз стабільної фінальної версії ОС Android P відбудеться в серпні нинішнього року, після чого використання протоколу TLS в додатках стане обов'язковим, тобто всі програми та ігри будуть володіти вищевказаної захистом. Дана ситуація передбачає створення розробниками якогось "білого списку" доменів, до яких будуть звертатися їх фірмові програми і учитывающийся під час процесу модерації в Google Play. Нововведення ОС дозволять боротися з шкідливим ПЗ завдяки тому, що список довірених веб-сайтів буде містити виключно перевірені ресурси.

 

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Samsung Electronics відмовилася знижувати ціну на OLED-матриці для iPhone X наступного покоління, незважаючи на готовність Apple знайти іншого постачальника.

 

Про це повідомляє південнокорейський ресурс ETNews з посиланням на джерела, близькі до планів виробника.

 

За даними видання, жоден з потенційних партнерів Apple, зайнятих виробництвом дисплейних матриць, виявилося не під силу забезпечити компанію достатнім обсягом комплектуючих.

 

 

Отримавши відмови від LG і Japan Display, в Купертіно були змушені знову піти на контакт з Samsung.

 

Представники Samsung Electronics, які приїхали на зустріч з Apple, заявили, що готові незамедлительность почати виробництво 100 мільйонів панелей, 25% яких призначаються для iPhone X поточного покоління і 75% — для моделі 2018 року. В Купертіно, за даними ETNews, ще не прийняли остаточного рішення, проте напевно здивовані такою ціновою політикою південнокорейської компанії.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
Google, Android, камера
Планшет iPad також часто служив підтвердженням хорошого стану фінансів
0
0
12:28 15.07.2018
Компанія Apple розкрила секрет оновленої клавіатури на майбутніх MacBook Pro
0
0
09:37 15.07.2018
В капсулі є шість вікон, які в три рази більше, ніж у літаків Boeing
0
0
00:38 15.07.2018
Якщо це буде реалізовано, проект може розширити онлайн-підключення
0
0
19:19 14.07.2018
WhatsApp додасть функцію, яка стане справжнім порятунком для користувачів
0
0
13:39 14.07.2018