Крутіше, ніж у Apple: Android P захистить користувачів від крадіжки

поділитись
Google похвалився унікальною захистом

Нова ОС Android P від компанії Google захистить пристрій від перехоплення і підміни інформації, а користувачі гаджетів отримають надійний захист своїх особистих даних від зловмисників. Про це повідомляє ресурс AndroidCommunity.

 

Повідомляється, що компанія Google зобов'яже всіх розробників використовувати в пристроях захищений протокол Transport Layer Security (TLS), який є своєрідним аналогом HTTPS в Інтернеті. Цей протокол шифрує всі дані для виключення можливості їх перехоплення і прочитання, а також підміни.

 

 

Реліз стабільної фінальної версії ОС Android P відбудеться в серпні нинішнього року, після чого використання протоколу TLS в додатках стане обов'язковим, тобто всі програми та ігри будуть володіти вищевказаної захистом. Дана ситуація передбачає створення розробниками якогось "білого списку" доменів, до яких будуть звертатися їх фірмові програми і учитывающийся під час процесу модерації в Google Play. Нововведення ОС дозволять боротися з шкідливим ПЗ завдяки тому, що список довірених веб-сайтів буде містити виключно перевірені ресурси.

 

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Samsung Electronics відмовилася знижувати ціну на OLED-матриці для iPhone X наступного покоління, незважаючи на готовність Apple знайти іншого постачальника.

 

Про це повідомляє південнокорейський ресурс ETNews з посиланням на джерела, близькі до планів виробника.

 

За даними видання, жоден з потенційних партнерів Apple, зайнятих виробництвом дисплейних матриць, виявилося не під силу забезпечити компанію достатнім обсягом комплектуючих.

 

 

Отримавши відмови від LG і Japan Display, в Купертіно були змушені знову піти на контакт з Samsung.

 

Представники Samsung Electronics, які приїхали на зустріч з Apple, заявили, що готові незамедлительность почати виробництво 100 мільйонів панелей, 25% яких призначаються для iPhone X поточного покоління і 75% — для моделі 2018 року. В Купертіно, за даними ETNews, ще не прийняли остаточного рішення, проте напевно здивовані такою ціновою політикою південнокорейської компанії.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
Google, Android, камера
На зміну додатком прийде дещо крутіше
0
0
05:23 27.04.2018
Трасу планують відкрити до початку престижної виставки Expo 2020
0
0
00:22 27.04.2018
Жуйці знайшли оригінальне застосування
0
0
16:45 26.04.2018
Незвичайне відео показали в мережі
0
0
16:07 26.04.2018
Китай продовжує тримати курс на Місяць
0
0
15:21 26.04.2018