Днями відбувся довгоочікуваний реліз Far Cry 5, яка швидко стане хітом продажів. Особливо допитливі журналісти, наприклад, вже знайшли спосіб пройти гру за кілька хвилин, однак це далеко не всі таємниці, які можуть знаходитися в грі.

Критики позитивно оцінили творіння Ubisoft - на момент публікації на сайті Metacritic немає жодного негативного відгуку і всього кілька нейтральних. Найвищі 100 балів новому творінню Ubisoft поставив портал Gaming Age, який назвав тайтл кращим досягненням компанії. На думку автора, реалістичність навколишнього світу деколи виглядає навіть дуже жахливою, і справа тут зовсім не в графіці. Опрацювання персонажів теж вражає: за плечима кожного, з ким ви зустрінетеся на своєму шляху, лежить справжня історія. Крім цього, декорації не залишать нікого байдужим.

Наприклад, журналіст GameSpace зазначає несподівану, але таку приємну свободу дій:

Популярні новини зараз

Відпочинок за кордоном у 2021 році: які вимоги до українців висунули Італія, Іспанія, Єгипет, Туреччина та інші країни

"Холостяк" Михайло Заливако зізнався, що підписав з Ганною Богдан контракт: "У мене просто хе*ові умови"

Віктор Павлік "втік" від Каті Репяхової і знайшов, з ким кайфонути: "Дуже класна"

Розлучена Slavia дісталася до великої сцени: "націлилася" на успіх Дзідзьо

Показати ще

Побічні квести не здаються марними, і мене зовсім не втомлювали місії, не пов'язані з основними подіями. Якщо ви хочете полювати чи ловити рибу ловите. Тягне розшукати всі можливі схованки? Вперед! Бажаєте відчути себе ще більшим патріотом, ніж сльоза, поточна з очей Джорджа Вашингтона прямо на Декларацію незалежності? Приділіть час історії Клатча Ніксона, поважного трюкача, якого завжди супроводжують вибухи, кричущі "лисі орли" і гітарні балади.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Windows 10 оснастять технологією майбутнього.