Студія Gem Rose Accent представила гру Montecrypto: The Bitcoin Enigma з незвичайною концепцією: перша людина, яка вирішить всі головоломки в новій грі, отримає в нагороду один біткоін. Пропозиція досить щедра — біткоін торгується на рівні 11 тисяч доларів, в той час як сама гра коштує лише 2 долара.

Автори проекту поки не розкривають свої особистості, але кажуть, що вони являють собою "групу ігрових розробників, у яких з'явилася божевільна ідея для гри". Напевно проект окупиться: охочих заробити биткоин за вирішення головоломки безумовно буде багато.

Користувачі Montecrypto опиняються в лабіринті. Їм потрібно вирішити 24 задачки. Можна залишати підказки іншим геймерам і діяти спільно, або ж, навпаки, заважати і заплутувати потенційних конкурентів.

Раніше повідомлялося, що незалежна студія Fatshark визначилася з точною датою релізу багатокористувацького кооперативного екшену Warhammer: Vermintide 2. Гра надійде в продаж у Міжнародний жіночий день — 8 березня. Правда, це стосується тільки ПК, а коли слешерів з'явиться на PlayStation 4 і Xbox One, не повідомляється.

Популярні новини зараз

Президент поспіхом покинув країну на літаку: "Злочини проти волі народу"

Українці масово тікають з Польщі: часу залишилося мало, країна на межі

У Польщі серйозні проблеми: українці масово покидають країну, що відбувається

У акробата під час виступу трапилася сильна діарея: не цирк, а л**но

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що український геймер поставив на коліна ігрового гіганта.