Не так давно китайське видання South China Morning Post опублікувало матеріал, у якому йдеться про випробування шпигунських дронів у Китаї, яких нереально відрізнити від птахів. Вони використовуються військовими і силовими структурами для спостереження.

Так, шпигунську програму Dove очолює професор Північнозахідного політехнічного університету Сун Біфэн, який бере участь у розробці винищувача Chengdu J-20. За словами інженерів, зазначена технологія вже застосовується, тільки не так широко, в будь-якому випадку у неї є великий попит як у військових, так і цивільного населення.

Відзначається, що дрони-шпигуни дійсно виглядають як птахи, адже у них є здатність плескати крилами, розвертатися, підніматися як представники класу теплокровних яйцекладущих вищих хребетних тварин.

Їх практично неможливо відрізнити від голубів, і вони майже безшумні. Перед початком використання шпигунів-дронів розробниками були проведені близько двох тисяч випробувальних польотів. Уточнимо, що в одному з тестів «голуби» літали над отарою овець у Монголії, тварини не злякалися літаючих апаратів, що було прийнято авторами технології як високий клас якості.

До речі, не так давно дрони почали широко використовуватися як у повсякденному житті, так і на військових фротах. Кожен день вони показують нові можливості, досягаючи небачених результатів. Так безпілотник Zephyr S європейської авіакомпанії Airbus встановив абсолютний рекорд. Варто відзначити, що машина вже знаходиться в небі більше 15 діб.

Популярні новини зараз

В'ячеслав Узєлков розповів як бив колишню дружину Боржемську: "Марині відійшло"

Епідемія чи кінець світу? Сотні ворон загадково загинули в один день, орнітологи розгублені

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Показати ще

Нагадаємо, що французька компанія Zapata Racing, заснована винахідником Френком Запатою, показала вражаюче відео випробування реактивного ховерборда Flyboard Air.

Як повідомляв портал Знай.uа, дослідники з Лабораторії JSK Університету Токіо розробили "безпілотного дракона", який складається з декількох невеликих дронів, здатних трансформуватися "на льоту".

Також портал Знай.uа писав, що в Ірландії за допомогою безпілотника були виявлені сліди давньої споруди, про яку не було відомо раніше.