Китайці в шоці: Apple оснастить iPhone третьою камерою

поділитись
Компанія покаже конкурентам нові можливості смартфонів

Тайванське видання Economic Daily News повідомило, що в наступному році Apple випустить iPhone з потроєною основною камерою, як у флагманських Huawei P20 і P20 Pro.

 

Повідомляється, що дозвіл всіх трьох модулів складає 12 мегапікселів, що в загальній кількості одно 36.

 

У доповіді EDN стверджується, що потрійна камера iPhone отримає можливість створення знімків з 5-кратним збільшенням, але чи буде воно оптичним, цифровим або гібридним – невідомо. Торішній iPhone 8 має 5-кратний цифровий зум, а iPhone 8 Plus X і iPhone – 2-кратний оптичний і 10-кратний цифровий. Завдяки цьому нововведенню, якість фото при наближенні практично не зміниться.

 

 

Якщо чутки виявляться правдою, то потрійна камера нового iPhone буде значно відрізнятися від аналогічного рішення в Huawei P20 і P20 Pro. Ці смартфони оснащені 40-мегапіксельним основним сенсором, 20-мегапіксельним монохромним і 8-мегапіксельним тельовіком з 3-кратним оптичним зумом.

 

 

Швидше за все, у цьому році Apple лише трохи поліпшить камери оновлених iPhone і, ймовірно, додасть можливість 3-кратного оптичного збільшення. Кардинальні оновлення можливостей варто чекати лише в третьому поколінні безрамкових iPhone, а незабаром світ побачить нові iPhone 2018, які представлять світу восени.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що відомий дизайнер Мартін Хайєк продемонстрував концепт накладних навушників Apple.

 

Відомо, що Apple розробляє ще одні фірмові навушники на додаток до AirPods. Тільки якщо вже існуючі навушники не можуть похвалитися високою якістю звуку, то ось новинка створюється з урахуванням переваг аудіофілів.

 

 

Дизайн накладних навушників дозволяє вмістити в них великі динаміки, що, безумовно, позначиться на якості звучання пристрою. Хайєк зробив свій концепт схожим на HomePod, так як фірмова колонка створювалася з тією ж метою - домогтися кращого звуку.

 

На думку Мартіна, на зовнішній стороні амбушюр повинні розташовуватися сенсорні панелі на зразок тієї, що встановлена в розумній колонці Apple. Вона також буде необхідна для управління голосовим помічником Siri.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
Apple, appstore, iTunes
Смартфони здивують навіть затятих фанатів
0
0
19:51 23.07.2018
Засновник Google непогано інвестував у майбутнє планети
0
0
19:15 23.07.2018
Диски вирушать на полицю до дискети
0
0
19:09 23.07.2018
Технологія Маска досягла нових висот
0
0
18:33 23.07.2018
Тепер пора збирати гроші на нову консоль
0
0
18:21 23.07.2018